Wnioski on-line

22 06 radio119 czerwca 2015 roku miałam niekłamaną przyjemność razem z kilkoma uczniami naszej szkoły wziąć udział w audycji „Pogodna nuta”, którą prowadzi redaktor Elżbieta Lewicka z Polskiego Radia Rzeszów. Uczestniczyli w niej: Wioletta Nawara i Wojciech Mrożkiewicz z II A LO, Agata Gielar z III B T oraz Jakub Ożóg, Jarosław Partyka i Rafał Lorenc z III A T. Wizyta ta była dla nas ważnym wydarzeniem, ponieważ chcieliśmy jak najlepiej zaprezentować Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

22 06 radioOpowiadaliśmy o naszych sukcesach, zainteresowaniach, pasjach, nauce, sporcie i muzyce, a nawet o polityce. Poznaliśmy pracę radiowca „od podszewki”. Niektórzy zachwycili się perspektywą pracy w radiu i wiążą z tym zajęciem swoją przyszłość. Świetnie bawiliśmy się w studiu radiowym, w którym panowała  bardzo miła i serdeczna atmosfera. Dlatego też trudno nam było się z tym miejscem rozstać. Uczniowie stwierdzili, że było to niezwykle ciekawe i istotne doświadczenie.
E. Dolecka-Rychel