Wnioski on-line

15 06 zdjecia14W dniu 12.06.2015 uczniowie klasy 1AZ, 2BZ i 3AZ naszej szkoły w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” pod opieką Artura Piecucha wzięli udział w wycieczce poszerzającej proces edukacji. W czasie wyjazdu odwiedziliśmy salon Toyota. Celem wizyty było zapoznanie uczniów z dokumentacją, pracą oraz obsługą salonu.

15 06 zdjecia12Uczniowie mieli okazję poznać zasady funkcjonowania salonu, zobaczyć stanowiska pracy mechaników, poznać nowinki techniczne wiodącej na rynku marki samochodów o napędzie hybrydowym i odbyć jazdę testową samochodem Toyota Auris o napędzie hybrydowym. Wszystko to mieliśmy okazję usłyszeć od p. Tomasza Duniec (PO Kierownika Serwisu) i p. Pawła Drozd (Specjalisty Działu Sprzedaży), którzy z ciekawością i wielką życzliwością przekazywali nam te informacje.
15 06 zdjecia13Za bardzo kształcącą i praktyczną wycieczkę bardzo dziękujemy i polecamy innym - warto skorzystać. Dziękujemy.
Artur Piecuch