Wnioski on-line

15 06 zdjecia19 czerwca 2015 r. szkolne koło teatralne  >>ANTYNUDA<<, którego opiekunem jest pani Edyta Dolecka – Rychel udało się do Przedszkola Samorządowego w Sokołowie Młp. Młodzież z klasy II A LO przygotowała adaptację bajki Oskara Kolberga pt. ”Jędza i Czarownik” w nawiązaniu do ubiegłorocznych obchodów 200. rocznicy urodzin tego wybitnego polskiego etnografa i kompozytora oraz ogłoszenia roku 2015 Rokiem Teatru. Przedstawienie obejrzały trzy grupy dzieci ze szkoły i dwie grupy dzieci z przedszkola, czyli około setki dzieci.

15 06 zdjecia16Młodzież bardzo zaangażowała się w przygotowanie występu. Nawiązała bardzo dobry kontakt z małymi odbiorcami. Dzieci przyjęły nas ciepło i serdecznie, chętnie także wzięły udział we wspólnej zabawie po zakończeniu przedstawienia. Nie obyło się bez słodkości. 15 06 zdjeciaBiorąc pod uwagę fakt, że niedawno był Dzień Dziecka, poczęstowaliśmy naszych milusińskich cukierkami. Buźki były bardzo szeroko uśmiechnięte, więc raczej dzieci nie bały się Jędzy i Czarownika. Dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola za współpracę w zorganizowaniu tej dobrej zabawy.
Edyta Dolecka - Rychel
Anna Kozak