Wnioski on-line

15 06 zdjecia15Od roku 2014  nasza Szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Przedsięwzięciu, jakim jest program Edukacyjno-Terapeutyczny ORTOGRAFFITI – kompleksowy system pomocy uczniom z dysleksją. Celem tego programu jest zapewnienie specjalistycznej opieki uczniom dyslektycznym, bez względu na możliwości szkoły czy poradni psychologiczno-pedagogicznej. Program jest realizowany wspólnie z Polskim Towarzystwem Dysleksji. Zdobycie tego certyfikatu było możliwe dzięki wspólnemu zaangażowaniu uczniów oraz opiekuna tego projektu, który w ramach zajęć logopedycznych wykorzystywał materiały udostępniane przez program ORTOGRAFFITI.
Opiekunem projektu jest Renata Kotula.