Wnioski on-line

W dniu 17 kwietnia uczniowie klasy II LO naszej szkoły, brali udział  w zajęciach warsztatowych  organizowanych przez Strefę Młodzieży ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Młodzież spośród propozycji warsztatów, zainteresowała się tematem „Motywacja do nauki – jak ją w sobie odnaleźć i utrzymać niezbędną do nauki koncentrację.” Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób motywować się do nauki, stosując różnego rodzaju techniki do tego przeznaczone.

Prowadzący zajęcia uczył także sztuki koncentracji i skupienia na nauce. Licealiści chętnie uczestniczyli w zajęciach, po których z pełnymi wiedzy głowami i nowymi umiejętnościami oraz  w wesołym nastroju wrócili do domu.
Opiekunowie: J. Baszkiewicz-Macek, B. Chrostek