szybki kontakt:ikona telefonu      ikona koperty
COVID-19

0413 sadMiło mi poinformować że symulacja rozprawy sądowej przygotowana w marcu przez naszych uczniów z klasy I LO, oraz I AT została zakwalifikowana do finału kampanii edukacyjnej „Świadomy swoich praw”. Pozwolę sobie zacytować fragment opinii oceniający grę naszych uczniów :
„- Bardzo dobrze zrealizowana symulacja rozprawy sądowej. Według mojej oceny był to najlepiej przygotowany aktorsko zespół, a wszyscy grający zachowywali się bardzo naturalnie przed kamerą. Sprawa została przedstawiona przez aktorów klarownie co dodatkowo podkreślił dobry obraz i dźwięk nagrania. Gratuluję!

 

Dziękujemy serdecznie i trzymamy kciuki za wystąpienie podczas Finału Kampanii, który odbędzie się już 28 kwietnia”. W finale konkursu uczniowie jeszcze raz przedstawią przygotowaną symulacje przed jury w którym zasiądą praktycy i teoretycy prawa Sędziowie Sądów Rejonowego i Okręgowego w Rzeszowie. Dzieląc się tą informacją, chcę jeszcze raz podziękować wszystkim nauczycielom którzy służyli radą i pomocą, a w szczególności Panu mgr Krzysztofowi Pustkowskiemu za koordynację nagrania, oraz uczniom: Andżelice Śliż z kl. II BT za montaż filmu, oraz Dominikowi Jodłowskiemu i Jakubowi Ożogowi z III AT, za wszelką pomoc przy jego nagrywaniu i realizacji. Więcej zdjęć, oraz film możecie zobaczyć na fb szkoły.
Magdalena Gajerska-Kozak

logoset EFS, Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Przejdź na zawodostwo, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zespół Szkół w Sokołowie Młp.

ul. Lubelska 37, 36-050 Sokołów Młp.
tel/fax: 17 7729 009
e-mail: zssokolow@wp.pl