0404 pokazyW dniach 26.03.2015r. i 27.03.2015r. odbyły się warsztaty naukowo – techniczne w ramach projektu ,,Podkarpacie stawia na zawodowców”.  Pokazy miały za zadanie pokazania nauki w jej praktycznym wymiarze, a także rozbudzenie zainteresowań przedmiotami ścisłymi. W pokazach uczestniczyła młodzież z naszej szkoły. Z zainteresowaniem obserwowali prezentowane doświadczenia. Uczniowie mogli nie tylko zobaczyć eksperymenty, ale również wziąć udział w niektórych z nich.

Młodzież podczas warsztatów wzięła udział w zajęciach interaktywnych z poszczególnych dziedzin matematyczno – przyrodniczych, zawodowych. 0404 pokazy10404 pokazy2Szkoła dzięki temu miała możliwość przekazania wiedzy praktycznej w atrakcyjny sposób.  0404 pokazy8Dla szkoły ważne jest uczenie poszukiwania i przetwarzania informacji w wiedzę, posługiwanie się najnowszymi osiągnięciami nauki. 0404 pokazy5Podczas warsztatów młodzież została zapoznana z nowymi technologiami. Udział w zajęciach był dla młodzieży formą aktywnego zaangażowania się w pokazy. Podczas warsztatów naukowych młodzież wzięła udział w pokazach i doświadczeniach z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych przedmiotów przyrodniczo – technicznych oraz zawodowych. 0404 pokazy6Warsztaty były atrakcyjną formą prezentowania wiedzy z równych dziedzin matematyczno – przyrodniczych, technicznych i zawodowych. 0404 pokazy7Młodzież szkolna z zaangażowaniem wykonywała  doświadczenia, co dostarczało im wiele niezapomnianych przeżyć i emocji.