0405 dni3Jak co roku, podczas Dnia Otwartego, do naszej szkoły  przybyło bardzo wielu gimnazjalistów. Była to okazja do kontaktu ze społecznością szkolną oraz poznania bogatej oferty edukacyjnej. Prowadzącymi część pierwszą spotkania byli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Marcelina Kot, Rafał Lorenc  oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego p. mgr Dorota Ślusarczyk przedstawili   kierunki kształcenia dla klas pierwszych w nowym roku szkolnym.

0405 dni5Częścią drugą spotkania było oprowadzenie uczniów po szkole i obejrzenie stoisk  przedstawiających  kierunki kształcenia  w naszej szkole. 0405 dni