z polską normąDnia 20 marca 2015 roku w Zespole Szkół w Sokołowie Młp. odbył się „Etap Szkolny II edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej”. Głównym celem konkursu jest zwiększenie świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, oraz przygotowanie specjalistów do wykorzystywania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce zawodowej. Istotnym aspektem jest też zainteresowanie uczniów tematyką normalizacji, rozpowszechnianie wiedzy normalizacyjnej - zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej oraz uświadomienie, ponieważ dzięki niej życie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne.

Konkurs przeznaczony był dla chętnych uczniów naszej szkoły i polegał na wypełnieniu testu zawierającego 20 pytań jednokrotnego wyboru w czasie 45 minut. Po zaciętej rywalizacji do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 28 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim zakwalifikowali się: Jarosław Partyka, Magdalena Piróg, Weronika Dul.

Organizatorami szkolnego etapu byli: Pani Anna Kolano, Pani Renata Woś, Pani Maria Zawada. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.